Podkategoria: Szkoły językowe - strona 1 - Katalog firm i katalog stron, katalogi polskich firm, pozycjonowanie stron
Stron: 2013, Stron oczekujących: 0, Gości online: 51, IP: 219, BL: , PageRank: 0
Szkoły językowe
Katalog stron, katalog firm polskich - Firmowy24.info

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Linki:

 • katalog stron | katalog firm | katalog SEO

Podkategoria: Szkoły językowe

 • Nauka Angielskiego

  Nauka Angielskiego
  Wyświetleń: 542
  Kliknięć: 1

  Slowka.pl powstały w 2005 roku. Od tego czasu nagromadziliśmy całkiem sporą ilość stałych użytkowników i odbiorców codziennych, darmowych lekcji językowych. Wśród pomocy są nie tylko artykuły i teksty z nagraniami mp3, testy językowe czy informacje gramatyczne niezbędne do opanowania podstawowej informacji językowej. Odnajdziecie tu dodat ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski Wesoła

  Angielski Wesoła
  Wyświetleń: 507
  Kliknięć: 2

  Do Solid School może zapisać się każdy, przykładowo osoba dorosła, maturzysta i także maluch. Każda jednostka ma możliwość wybrania, w iloosobowej grupie pożąda pobierać naukę języka obcego. Jest dozwolone, ażeby zarejestrować się na lekcje osobne i także zespoły maksymalnie 5-osobowe. Kursy prowadzone są znanymi i także przebojowymi spos ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Język angielski dla dzieci Poznań

  Język angielski dla dzieci Poznań
  Wyświetleń: 541
  Kliknięć: 18

  Alfa Junior uczelnia językowa dla przedszkolaków oraz gimnazjalistów. Oferująca naucznie języka angielskiego. W naszej siedzibie uczniowie mają do wyboru stopnie trudności w zależności od wieku, co przyniesie wysokie i szybkie efekty. W trakcie naszych zajęć wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych dzieci t ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Kurs Angielskiego Poznań

  Kurs Angielskiego Poznań
  Wyświetleń: 607
  Kliknięć: 1

  Alfa Direct to szkoła językowa. Mamy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwarantuje wysoką jakość proponowanych kursów językowych. Wieloletnie doświadczanie gwarantuje wykwalifikowana kadra lektorska. Dużym plusem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę Uczymy do cztere ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • AXON Szkoła Językowa

  AXON Szkoła Językowa
  Wyświetleń: 436
  Kliknięć: 34

  AXON Szkoła Językowa to prężnie rozwijająca się międzynarodowa sieć nauczania działająca od 1995 roku. Jest to największa sieć szkół językowych i komputerowych posiadająca ponad 350 szkół na całym świecie.Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez szkołę kursach językowych, kursach komputerowych oraz szkoleniach z rozwoju personalnego.Ofe ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski Bielsko

  Angielski Bielsko
  Wyświetleń: 530
  Kliknięć: 1

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

  Kategoria 2: Miasta · Podkategoria 2: Bielsko Biała

 • Kursy językowe dla dzieci Toruń

  Kursy językowe dla dzieci Toruń
  Wyświetleń: 641
  Kliknięć: 14

  Szkoła Języków Obcych Queen's School od wielu lat zajmuje się nauczaniem wszystkich języków obcych ! Zapraszamy na stronę główną naszej placówki www.queensschool.pl Choć szkoła istnieje o wiele dłużej to dopiero od 2011 roku prowadzimy kursy językowe dla dzieci. Czemu tak późno zaczęliśmy Otóż długo szukaliśmy skutecznej, ciekawej i przyj ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoła języka angielskiego quot;Mr. Rabbitquot; dla dzieci

  Szkoła języka angielskiego quot;Mr. Rabbitquot; dla dzieci
  Wyświetleń: 473
  Kliknięć: 37

  Mr. Rabbit jest szkołą specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego dzieci już od 3. roku życia. Zdajemy sobie sprawę, że aby nauka języka była prawdziwie efektywna, musi zacznać się już od najmłodszych lat życia.Nasza szkoła to przede wszystkim nauka języka angielskiego, ale również wspieranie rozwoju kreatywności oraz zdolności za ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres:
Szkoła milionerów